fbpx Про нас | WhiteSun - тайська косметика | Інноваційний продукт з Таїланду

White Sun – це офіційний представник в Україні кращих виробників тайської косметики. Вся продукція потрапляє до нас безпосередньо із Таїланду. Унікальність складу цієї косметики у великому вмісті ефірних масел і натуральних органічних екстрактів. Виробництво відбувається у Таїланді, зі свіжих рослин, щоб зберегти вітаміни, мінерали та, відповідно, цілющі якості.

Офіційний представник тайських брендів косметики в Україні

Концепція бренду Smooth E – це якісна продукція, яка дійсно працює. Ефективні засоби від рубців, пігментних плям і дефектів шкіри, засоби від акне, "прищів", ​​відбілюючі і антивікові креми. Вся косметика містить натуральні олії, екстракти тропічних трав і квітів. Унікальний склад, який не має аналогів у світі, ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва, розробка і застосування інновацій. Завдяки цьому вся продукція Smooth E відповідає високим вимогам і світовим стандартам якості, а також схвалена дерматологами.

De Leaf Thanaka – тайський бренд декоративної та лікувальної косметики. Це поєднання давніх секретів тайських красунь і досягнень сучасної науки. Лінійка косметики включає відбілюючі і зволожуючі креми, декоративні пудри, тальки для тіла. До складу всіх засобів входить екстракт Танаки, однойменний з назвою бренду. Танака – це перемелена в порошок кора дерева Limonia Acidissima, що росте в королівстві Таїланд, М'янмі, Лаосі. Азіатські жінки століттями використовують цей диво-засіб для збереження білизни і молодості шкіри, захисту від сонця, лікування проблем зі шкірою. De Leaf Thanaka – це косметика, яка розкриває природну красу і зберігає молодість.

Dentiste' – тайський бренд для догляду за порожниною рота. Зубні пасти для відбілювання, нічні, гігієнічні та лікувальні. А також спреї і ополіскувачі. Щоденний професійний догляд за вашими зубами і яснами. Ефективність засобів Dentiste підтверджена лабораторними дослідженнями, професійними стоматологами та безліччю споживачів.

ISME – це виробник високоякісної декоративної косметики та засобів особистої гігієни, що містять екстракти тайських трав. Фабрика працює з 1990 року і завоювала прихильність клієнтів в багатьох країнах. Продукція відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9002 та GMP.

Sasi – це молодіжний бренд декоративної косметики. Яскраві відтінки для формування неперевершених образів. Косметика особливо популярна в Японії, Південній Кореї, Китаї, Сингапурі. Зараз Sasi завойовує ринки Європи та США.

Srichand – це один з найстаріших гравців у тайській косметичній промисловості. Виробник має понад 70 років досвіду. Srichand найбільш відомий як виробник пудр та кремів від сонця.