fbpx Відгуки | WhiteSun - тайська косметика | Інноваційний продукт з Таїланду

Відгуки з Instagram

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Відео-відгуки

Останні відгуки про товари

“Спеціальної нічної пасти в мене ніколи не було, але побачила сайті і вирішила спробувати. Ефект повністю відповідає опису, не знаю, як на рахунок кількості бактерій, бо не вмію їх рахувати, але подих зоранку став значно свіжішим.”
Andriana

“Я активно займаюсь фітнесом, тому шукала лосьйон, який би добре зволожував, але при цьому не робив шкіру липкою, швидко всмоктувався і не залишав слідів на одязі. Спробувала Smooth-e E-Skin Therapy і зрозуміла, що це моє.”

Andriana

“Особливо порадувало, що гель не викликає ніяких подразнень, адже в мене завжди були проблеми зі шкірою. Зараз вже відчуваю, що шкіра обличчя стала більш еластичною, тому раджу всім дівчатам.”

Аліна

“Ми з чоловіком відпочивали на Самуї, і там я вперше спробувала тайську косметику. Мені дуже сподобалось, але повернувшись в Ужгород ніяк не могла її знайти. Лише на цьому сайті натрапила на пінку для обличчя. Сказати, що я зраділа це нічого не сказати! Вона виявилась навіть кращою ніж я очікувала, тому для дівчат які піклуються про шкіру обличчя я дуже раджу.”

Andriana

“Після процедури відбілювання вирішив спробувати відбілюючу зубну пасту щоб закріпити еффект, але довго не міг собі вибрати. Більшість виробників впарюють якусь незрозумілу хімію. Випадково натрапив на в неті на тайську натуральну зубну пасту і вирішив замовти. Після майже місяця використання можу впевнено говорити, шо результат таки є.”

Олексій

Вы можете направить свой отзыв/запрос/жалобу/предложение с помощью следующей формы.

Контактная форма